Najczęściej zadawane pytania

FAQ na temat implantów stomatologicznych i nie tylko

Czy hollywoodzki uśmiech pomaga w lepszym przeżuwaniu pokarmów?

Tak, Hollywood Smile nie tylko pomaga skorygować wygląd zewnętrzny, ale także wzmacnia zęby i daje im większą zdolność do żucia.

Jak długo powinna wytrzymać korona założona na zęby?

Czas ten różni się w zależności od pacjenta. Zazwyczaj jest to okres od 7 do 15 lat, żywotność jest ograniczona jakością zębów, na których umocowana jest korona.

Czy wiek ma wpływ na implanty stomatologiczne?

Założenie implantów stomatologicznych jest możliwe niemal u każdego, niezależnie od wieku. Jedynymi wyjątkami są młodzi pacjenci, u których wzrost szczęki nie został jeszcze zakończony oraz pacjenci z ciężkimi chorobami ogólnoustrojowymi, mocno osłabionym układem odpornościowym, pacjenci z nowotworami i nałogowi palacze.

Czy implanty stomatologiczne są bolesne?

Zakładanie implantów jest zabiegiem mało inwazyjnym. Implanty stomatologiczne są umieszczane w znieczuleniu miejscowym, więc podczas zabiegu nie ma żadnego bólu. Po zabiegu może jednak wystąpić niewielki dyskomfort, co jest normalne. Po zabiegu pacjent może bez problemu wyjść o własnych siłach, nie ma potrzeby korzystania z jakiejś pomocy. Po ustąpieniu skutków znieczulenia zwykle nie ma znaczących dolegliwości bólowych, ale w razie potrzeby można przyjąć dowolny, powszechnie stosowany środek przeciwbólowy.

Czy mogę jeść po zabiegu?

Zalecamy nie spożywać posiłków przez kilka godzin po zabiegu lub do czasu ustąpienia skutków znieczulenia. Po tym czasie należy jeść lekkostrawne i delikatne potrawy, takie jak jogurt, kasza, jajka i ryby. Unikamy stałych pokarmów i jedzenia, które przylega do zębów nawet normalnie, ponieważ może to wpłynąć na proces gojenia i regeneracji po zabiegu stomatologicznym. Należy również unikać słodkich pokarmów i napojów po zabiegu, ponieważ bakterie mogą wykorzystać cukier zawarty w tych pokarmach do produkcji kwasów, które mogą lekko uszkodzić zęby.

Czy zęby wybielane są hollywoodzkim uśmiechem?

Tak, zęby są wybielane podczas zabiegu Hollywood Smile.

Co to są implanty stomatologiczne?

Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń zęba umieszczony w kości szczęki. Stosuje się go w przypadku utraty zęba. Ten sztuczny korzeń służy do mocowania korony, mostu lub protezy ruchomej.

Czy wszczepione zęby wyglądają naturalnie?

Implanty stomatologiczne zapewniają naturalny wygląd; są indywidualnie zaprojektowane tak, aby kształtem i kolorem przypominały inne zęby.

Jak należy dbać o zęby po zabiegu?

Po zabiegu bardzo ważne jest dbanie o higienę jamy ustnej i pielęgnację implantów oraz codzienne mycie zębów. Specjalista stomatolog doradzi, jak prawidłowo dbać o jamę ustną z implantami.

Wyniki naszych zabiegów

Zapoznaj się z nami z pracami wykonanymi przez naszych znakomitych stomatologów. Wysokiej jakości implanty stomatologiczne, bardzo trwałe korony i precyzyjna praca pozwolą stworzyć Twój idealny uśmiech.

Więcej referencji

Jak współpracę z nami oceniają nasi klienci

Tomáš

Dziękuję zespołowi Newsmile.cz, a szczególnie panu Štepánkowi za bardzo szybką komunikację. Miałem trochę obaw przed wyjazdem do Turcji, ale ostatecznie moje doświadczenia okazały się wspaniałe. Miałem 2 implanty i 6 koron na przednie zęby. Dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu po latach ,,.

Łukasz

Konsultacja w Pradze przed przyjazdem, zabieg przebiegł dobrze, od 1 dnia aż do momentu, gdy wróciłem do domu. Na wszystkie moje pytania zostały udzielone odpowiedzi. Wspaniała opieka ze strony przedstawicielki podczas pobytu. Dentystka w klinice była bardzo miła, mimo, że bałem się zabiegu, uspokoiła mnie całkowicie. Hotel był w spokojnej lokalizacji i podobało mi się również hotelowe spa.

David

Szczerze mówiąc bardzo podobał mi się sposób realizacji usługi. Jako klient jestem bardzo zadowolony z traktowania, jakie mnie spotkało i sposobu, w jaki prowadziliście cały proces. Klinika jest nowoczesna, a personel bardzo profesjonalny. Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolony z efektów, jak byłem w klinice!

Lucie

Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć na własnej skórze i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych wyników! Doskonały, przyjazny personel, gotowy do współpracy i zwracający uwagę na wszystkie moje oczekiwania. Kolejnym mocnym punktem jest, co podkreślam, nienaganna higiena w klinice i podczas zabiegu. Dziękuję portalowi Newsmile.cz oraz przydzielonej mi konsultantce i tłumaczce, które zajęły się organizacją mojego pobytu, zabiegiem i całą komunikacją w klinice. Moje zęby wyglądają świetnie, a zabieg był bezbolesny.

Chcę się skonsultować
Otwarty czat
1
Scan the code
Witaj👋 Jak możemy Ci pomóc?