Lepsze zęby bez czekania! Jak to możliwe?

Smile Makeover to kompleksową i zaawansowaną procedurą, która dotyczy wielu problemów stomatologicznych i jest unikalnie dopasowywana do każdego pacjenta. Nasi dentyści kosmetyczni planują kompleksowe leczenie łącząc różne zabiegi, które są najmniej inwazyjne i zapewniają najlepsze efekty. Smile makeovers ma za zadanie skorygować Twój uśmiech.

Regulacja zębów krok po kroku

Droga do pięknego uśmiechu wcale nie jest skomplikowana. Być może długo odkładałeś decyzję o poddaniu się zabiegowi konturowania, ale teraz pójdzie to o wiele szybciej.

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji

Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie w naszych filiach w Pradze lub Brnie. Dowiesz się, jak przebiega cały zabieg, a także pokażemy Ci rezultat, którego możesz się spodziewać. Jeśli zdecydujesz się zrobić to u nas, wykonamy Ci zdjęcie i prześlemy je do lekarza, który oceni, czy zabieg jest możliwy.

Zróbmy to.

Odpowiedź poznasz w ciągu trzech dni tak, więc spokojnie możemy przystąpić do ustalania wszystkich szczegółów. Prześlemy Ci wycenę, uzgodnimy termin i miejsce zabiegu oraz podpiszemy umowę ze wszystkimi szczegółami. Oczywiście można też wybrać różne rodzaje zakwaterowania.

Jak to jest z terminem i cenami

W momencie podpisania umowy wymagany będzie zadatek w wysokości 20% uzgodnionej ceny. A jak to wychodzi w czasie? Zwykle umawiamy się na termin zabiegu między dwoma, a sześcioma tygodniami po konsultacji, tak więc możesz powoli ćwiczyć swoje pozy do selfie.

Pierwszy dzień podróży do pięknych zębów

Pierwszego dnia przyjedziesz do Stambułu, gdzie będzie na Ciebie czekać czeski przedstawiciel. Zawiezie Cię do hotelu i załatwi wszystkie formalności. Rozgościsz się, a może nawet pójdziesz pozwiedzać trochę piękną turecką stolicę. Przedstawiciel z przyjemnością pokaże Ci najlepsze rzeczy z tego, co Stambuł ma do zaoferowania, jeśli tylko sobie tego życzysz.

Badanie przedoperacyjne i zabieg

D-Day nadchodzi. Zabierzemy Cię na wizytę przedoperacyjną rano, aby lekarze mogli Cię poznać jeszcze przed zabiegiem. Po tym następuje właściwa procedura, która trwa około sześciu do ośmiu godzin. Wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym tak, więc nie będziesz odczuwać żadnego bólu. Dodatkowo przez cały czas będzie z Tobą nasz przedstawiciel. Po zabiegu otrzymasz pakiet preparatów do opieki pooperacyjnej oraz wszystkie ważne dokumenty. Następnie odwieziemy Cię z powrotem do hotelu, a resztę czasu będziesz mógł wykorzystać na relaks lub dalsze zwiedzanie miasta.

Kontrola i powrót do domu

Dzień po zabiegu przedstawiciel zabierze Cię ponownie do kliniki, gdzie lekarz wszystko sprawdzi. Dowiesz się jak prawidłowo dbać o zęby, a potem czeka Cię już tylko droga do domu. I mamy nadzieję, że Twoi bliscy od razu rozpoznają Cię z nowym, pięknym i pewnym siebie uśmiechem.

Jak współpracę z nami oceniają nasi klienci

Tomáš

Dziękuję zespołowi Newsmile.cz, a szczególnie panu Štepánkowi za bardzo szybką komunikację. Miałem trochę obaw przed wyjazdem do Turcji, ale ostatecznie moje doświadczenia okazały się wspaniałe. Miałem 2 implanty i 6 koron na przednie zęby. Dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu po latach ,,.

Łukasz

Konsultacja w Pradze przed przyjazdem, zabieg przebiegł dobrze, od 1 dnia aż do momentu, gdy wróciłem do domu. Na wszystkie moje pytania zostały udzielone odpowiedzi. Wspaniała opieka ze strony przedstawicielki podczas pobytu. Dentystka w klinice była bardzo miła, mimo, że bałem się zabiegu, uspokoiła mnie całkowicie. Hotel był w spokojnej lokalizacji i podobało mi się również hotelowe spa.

David

Szczerze mówiąc bardzo podobał mi się sposób realizacji usługi. Jako klient jestem bardzo zadowolony z traktowania, jakie mnie spotkało i sposobu, w jaki prowadziliście cały proces. Klinika jest nowoczesna, a personel bardzo profesjonalny. Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolony z efektów, jak byłem w klinice!

Lucie

Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć na własnej skórze i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych wyników! Doskonały, przyjazny personel, gotowy do współpracy i zwracający uwagę na wszystkie moje oczekiwania. Kolejnym mocnym punktem jest, co podkreślam, nienaganna higiena w klinice i podczas zabiegu. Dziękuję portalowi Newsmile.cz oraz przydzielonej mi konsultantce i tłumaczce, które zajęły się organizacją mojego pobytu, zabiegiem i całą komunikacją w klinice. Moje zęby wyglądają świetnie, a zabieg był bezbolesny.

Chcę się skonsultować

Otwarty czat
1
Scan the code
Witaj👋 Jak możemy Ci pomóc?