Nasza historia NewSmile

Za powstaniem naszej firmy stoją osobiste doświadczenia właściciela z partnerską kliniką, w której kilka lat temu poddał się przeszczepowi włosów i zaczął w pełni poświęcać się usługom w tym zakresie.

Kim jesteśmy

Jesteśmy czeską firmą z siedzibą w Brnie i naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości w cenie lepszej niż w Czechach. Od założenia firmy minęło już sześć lat, a teraz rozszerzamy nasze usługi o inne zabiegi estetyczne, a mianowicie o zabiegi stomatologiczne. Smile Makeover to kompleksowa i zaawansowana procedura, która dotyczy wielu problemów stomatologicznych i jest wyjątkowo dopasowana do każdego pacjenta.

Nasza historia

Minęło już sześć lat od założenia firmy, a teraz rozszerzamy nasze usługi o kolejne zabiegi estetyczne, a mianowicie o zabiegi stomatologiczne. Metamorfoza uśmiechu to kompleksowa i wyrafinowana procedura, która rozwiązuje wiele problemów stomatologicznych i jest unikalnie dostosowana do każdego pacjenta.

Współpracujemy z europejską kliniką w sercu Stambułu, która ma na koncie ponad 50 000 udanych zabiegów i jest jednym z liderów w swojej dziedzinie. Specjaliści z dziedziny stomatologii to doświadczeni profesjonaliści, którzy stale się kształcą i są na bieżąco z postępem w tej dziedzinie. Wykorzystują oni najnowocześniejszy sprzęt i najnowszą technologię, aby zapewnić najlepsze wyniki naszym pacjentom.

Stomatolodzy kosmetyczni indywidualnie zaprojektują kompleksowe leczenie łączące różne procedury, które są najmniej inwazyjne i zapewniają najlepsze rezultaty w celu poprawy Twojego uśmiechu.
Nie musisz się o nic martwić, zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Pierwszym krokiem jest niezobowiązująca konsultacja telefoniczna, podczas której na podstawie zdjęć zębów, wspólnie ze specjalistami stomatologami zostaną ustalone wstępne procedury leczenia oraz jego cena. Po ustaleniu terminu zorganizujemy transport lotniczy do i ze Stambułu oraz zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu. Po przyjeździe do Turcji nasza przedstawicielka, która biegle posługuje się językiem angielskim i tureckim, będzie czekać, aby pomóc Ci w zakwaterowaniu i załatwieniu wszelkich formalności.

Wstępne badanie w klinice rozpoczyna się od wykonania zdjęcia rentgenowskiego 3D, a następnie badania są wykonywane przez lekarza stomatologa. Na podstawie tych zdjęć i osobistej konsultacji ze specjalistą ustalana jest dokładna procedura, plan leczenia stomatologicznego i ostateczna cena. Nasza przedstawicielka będzie Ci towarzyszyć podczas wszystkich konsultacji i zabiegów oraz tłumaczyć szczegółowe wyjaśnienia specjalistów stomatologów. Po zabiegu dentysta doradzi Ci jak dbać o zęby, aby Twój uśmiech był zawsze idealny. Podczas wizyty w Turcji na pewno znajdzie się trochę czasu na zwiedzanie miasta, a jeśli zechcesz, to i tu będzie dostępna nasza predstawicielka.

Jak współpracę z nami oceniają nasi klienci

Tomáš

Dziękuję zespołowi Newsmile.cz, a szczególnie panu Štepánkowi za bardzo szybką komunikację. Miałem trochę obaw przed wyjazdem do Turcji, ale ostatecznie moje doświadczenia okazały się wspaniałe. Miałem 2 implanty i 6 koron na przednie zęby. Dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu po latach ,,.

Łukasz

Konsultacja w Pradze przed przyjazdem, zabieg przebiegł dobrze, od 1 dnia aż do momentu, gdy wróciłem do domu. Na wszystkie moje pytania zostały udzielone odpowiedzi. Wspaniała opieka ze strony przedstawicielki podczas pobytu. Dentystka w klinice była bardzo miła, mimo, że bałem się zabiegu, uspokoiła mnie całkowicie. Hotel był w spokojnej lokalizacji i podobało mi się również hotelowe spa.

David

Szczerze mówiąc bardzo podobał mi się sposób realizacji usługi. Jako klient jestem bardzo zadowolony z traktowania, jakie mnie spotkało i sposobu, w jaki prowadziliście cały proces. Klinika jest nowoczesna, a personel bardzo profesjonalny. Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolony z efektów, jak byłem w klinice!

Lucie

Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć na własnej skórze i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych wyników! Doskonały, przyjazny personel, gotowy do współpracy i zwracający uwagę na wszystkie moje oczekiwania. Kolejnym mocnym punktem jest, co podkreślam, nienaganna higiena w klinice i podczas zabiegu. Dziękuję portalowi Newsmile.cz oraz przydzielonej mi konsultantce i tłumaczce, które zajęły się organizacją mojego pobytu, zabiegiem i całą komunikacją w klinice. Moje zęby wyglądają świetnie, a zabieg był bezbolesny.

Chcę się skonsultować
Otwarty czat
1
Scan the code
Witaj👋 Jak możemy Ci pomóc?