Nowoczesne leczenie
z wyraźnymi
rezultatami

Jakie zabiegi wykonujemy przy leczeniu zębów

Hollywoodzki uśmiech

Całkowita przemiana Twojego uśmiechu.

Licówki

Estetyczne leczenie
zębów.

Implanty

Wymiana
korzenia zęba.

Korona

Wymiana korony to rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne.

Wybielanie

Wybielanie zębów w gabinecie.

Endodoncja

Leczenie kanałowe.

Hollywoodzki uśmiech

Hollywood Smile lub Smile Makeover to termin w stomatologii estetycznej, który obejmuje kilka zabiegów kosmetycznych mających na celu uzyskanie prawidłowego kształtu, koloru i rozmiaru zębów tak, aby zapewnić idealny uśmiech. Smile Makeover polega na założeniu koron na wszystkie zęby, a przynajmniej na wszystkie widoczne zęby w obu szczękach. Aby uzyskać hollywoodzki uśmiech, zwykle wymagane są również korony protetyczne, zakładane na 12 zębów zarówno w górnej, jak i dolnej szczęce. Sukces i długowieczność każdej kompletnej odbudowy protetycznej, takiej jak Hollywood Smile, to nie tylko satysfakcja estetyczna, ale także zapewnienie funkcjonalności zębów i szczęki.

Licówki stomatologiczne

Licówki stomatologiczne to obecnie jedna z najnowocześniejszych metod estetycznych, dzięki której można zmienić nie tylko kolor, kształt, ale i rozmiar zęba. Za pomocą tych ceramicznych licówek możemy również ukryć niedoskonałości zębów lub ubytki szkliwa, zmienić pozycję w łuku zębowym, przerwy między zębami tak, że nikt nie będzie wiedział, że nie są Twoje. Kolor licówek jest wysoce odporny na plamy z kawy, herbaty i innych kolorowych pokarmów lub palenia papierosów, więc nie ma ryzyka późniejszych przebarwień. Metodą tą można również poprawić estetykę zębów zniszczonych przez fluorozę, hipoplazję szkliwa czy nawet zęby po tetracyklinie. Najczęściej licówki wykonuje się na przednich zębach, które są widoczne podczas uśmiechu. Metoda ta polega na nałożeniu na przednią część zęba cienkiej warstwy materiału ceramicznego, który zostaje przyklejony do nieszlifowanych lub minimalnie oszlifowanych zębów. Ten materiał skutecznie pokryje wszelkie istniejące niedoskonałości, aby uzyskać promienny uśmiech.

Implanty stomatologiczne

Implant stomatologiczny zastępuje utracony korzeń zęba. Jest to w zasadzie sztuczny korzeń zęba. Wszczepienie implantu stomatologicznego jest zabiegiem chirurgicznym, w którym korzenie zębów zastępuje się tytanowymi spiralnymi trzpieniami, na które nakręca się sztuczny łącznik, łączący implant z koroną. Następnie do łącznika mocowana jest ceramiczna korona protetyczna, która zastępuje cały ząb. Trzpienie te są trwale wprowadzane do kości szczęki, zrastają się z kością szczęki pacjenta i są przez niego trwale akceptowane, wyglądając i funkcjonując podobnie jak prawdziwe. Jest to metoda, w której stosuje się materiały nieszkodliwe dla pacjenta i nie powodujące alergii. Zastosowanie implantów zębowych jako protez nie jest wskazane, jeżeli szczęka pacjenta nie jest w pełni rozwinięta. Innym możliwym powikłaniem jest brak lub niewystarczająca wielkość kości, w której umieszczany jest implant. Problem ten można rozwiązać poprzez augmentację lub uzupełnienie niezbędnej kości. Przewaga nad mostem protetycznym polega na tym, że nie można odróżnić implantów stomatologicznych od zębów pacjenta po wszczepieniu.

Korona protetyczna

Korona protetyczna jest stałym lub sztywnym uzupełnieniem utraconych tkanek zęba o naturalną koronę zęba. Umieszcza się ją albo na części pozostałego zęba, albo na implancie. Stosuje się ją do odbudowy zęba w przypadku dużego ubytku twardych tkanek zęba lub, gdy nie można już wykonać konwencjonalnego wypełnienia z powodu urazu, rozległej próchnicy lub leczenia kanałowego. Korony są również często stosowane jako konstrukcja filarów dla stałych mostów.
Korony stomatologiczne to tak naprawdę sztuczne powłoki uzupełniające kształt uszkodzonego zęba, które są trwale połączone z oszlifowanym zębem pacjenta i stanowią w pełni funkcjonalne i estetycznie kompletne uzupełnienie zęba.

Most protetyczny

Most protetyczny jest uzupełnieniem brakujących zębów i jest mocowany na stałe na dwóch lub więcej zdrowych zębach pacjenta. Dentysta przystępuje do wykonania mostu protetycznego w przypadku utraty całego zęba lub gdy został on uszkodzony do tego stopnia, że nie jest już w stanie utrzymać korony. Wykonuje się je w przypadku utraty 1-2 zębów lub w przypadku utraty do czterech zębów w odcinku przednim i do trzech zębów w odcinku bocznym. Duże przerwy międzyzębowe muszą być ograniczone dobrej jakości zębami filarowymi, czyli kłami lub trzonowcami. Mostu protetycznego nie można wykonać na przykład u osób zbyt młodych, gdy rozwój zębów nie jest pełny, lub przy poważnych chorobach przyzębia.

Wybielanie zębów

Najdelikatniejszym sposobem leczenia zębów i uzyskania idealnego uśmiechu jest ich wybielanie. Oprócz zdrowotnego aspektu wysokiej jakości pielęgnacji, podczas wybielania kładziemy duży nacisk na uzyskaną estetykę. Dzięki innowacyjnej technologii wybielanie zębów jest szybkie, łatwe i całkowicie bezbolesne. Profesjonalne wybielanie jest wykonywane w gabinecie stomatologicznym w ciągu około jednej godziny. Już po jednej wizycie można mieć zęby o kilka odcieni bielsze. Podczas zabiegu wybielania w gabinecie najpierw nakładamy barierę ochronną na dziąsła, aby zapobiec kontaktowi warg, dziąseł i języka z żelem wybielającym. Następnie nakładamy na zęby specjalny żel z nadtlenkiem wodoru i przez dwadzieścia minut naświetlamy zęby niebieskim światłem z promieniami UV. Aby poprawić stopień wybielenia, powtarzamy ten proces trzykrotnie.

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Endodoncja jest jedną ze specjalności stomatologii. Zajmuje się leczeniem wewnętrznej przestrzeni zęba, szczególnie w przypadku zakażenia miazgi zęba przez rozległą próchnicę lub w przygotowaniu do wykonania korony. Endodonci wykonują szereg zabiegów, które obejmują leczenie kanałowe, chirurgię stomatologiczną, leczenie pękniętych zębów lub urazów zębów. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest leczenie kanałowe. Zabieg polega na mechanicznym i chemicznym oczyszczeniu kanałów korzeniowych i zdezynfekowaniu ich z powodu zakażenia. Po całkowitym wyleczeniu, po wypełnieniu i zamknięciu, nie ma ryzyka ponownego zapalenia. Prawidłowe leczenie kanałów zapobiega ekstrakcji zęba, który następnie musiałby zostać zastąpiony implantem.

Dlaczego chcesz mieć lepsze zęby z NewSmile

Z nami możesz polegać na jakości naszych implantów zębowych.

Najlepsza cena

W porównaniu z naszymi znanymi klinikami zabiegi wykonujemy w znacznie niższej cenie i z większą skutecznością.

Najlepsza klinika

Współpracujemy z najnowocześniejszą Natural Clinic, która jest liderem w tej dziedzinie.

Gwarancja 15 lat

Tak bardzo ufamy naszym metodom, że na wykonane modyfikacje dajemy 15 lat gwarancji.

Czeska spółka

Współpracujemy z tureckimi klinikami, ale jesteśmy czysto czeską firmą, która zawsze dba o swoich klientów.

Szybka droga do pięknego uśmiechu

Od pierwszej konsultacji do zabiegu i pięknych zębów upływa zaledwie od dwóch do sześciu tygodni.

Przedstawiciel z Czech

W Turcji będzie dla Ciebie dostępny przez cały czas, pomoże Ci w klinice i zwiedzaniu miasta.

Zadowoleni klienci

Pomogliśmy wielu, wielu klientom. Prosimy spojrzeć na nasze referencje.

Bezpłatna konsultacja

Zaczniemy od konsultacji w Pradze lub Brnie, gdzie dowiesz się wszystkiego, a potem zdecydujesz, czy weźmiesz się za to razem z nami.

Wyniki naszych zabiegów

Zapoznaj się z nami z pracami wykonanymi przez naszych znakomitych stomatologów. Wysokiej jakości implanty stomatologiczne, bardzo trwałe korony i precyzyjna praca pozwolą stworzyć Twój idealny uśmiech.

Więcej referencji

Jak współpracę z nami oceniają nasi klienci

Tomáš

Dziękuję zespołowi Newsmile.cz, a szczególnie panu Štepánkowi za bardzo szybką komunikację. Miałem trochę obaw przed wyjazdem do Turcji, ale ostatecznie moje doświadczenia okazały się wspaniałe. Miałem 2 implanty i 6 koron na przednie zęby. Dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu po latach ,,.

Łukasz

Konsultacja w Pradze przed przyjazdem, zabieg przebiegł dobrze, od 1 dnia aż do momentu, gdy wróciłem do domu. Na wszystkie moje pytania zostały udzielone odpowiedzi. Wspaniała opieka ze strony przedstawicielki podczas pobytu. Dentystka w klinice była bardzo miła, mimo, że bałem się zabiegu, uspokoiła mnie całkowicie. Hotel był w spokojnej lokalizacji i podobało mi się również hotelowe spa.

David

Szczerze mówiąc bardzo podobał mi się sposób realizacji usługi. Jako klient jestem bardzo zadowolony z traktowania, jakie mnie spotkało i sposobu, w jaki prowadziliście cały proces. Klinika jest nowoczesna, a personel bardzo profesjonalny. Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolony z efektów, jak byłem w klinice!

Lucie

Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć na własnej skórze i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych wyników! Doskonały, przyjazny personel, gotowy do współpracy i zwracający uwagę na wszystkie moje oczekiwania. Kolejnym mocnym punktem jest, co podkreślam, nienaganna higiena w klinice i podczas zabiegu. Dziękuję portalowi Newsmile.cz oraz przydzielonej mi konsultantce i tłumaczce, które zajęły się organizacją mojego pobytu, zabiegiem i całą komunikacją w klinice. Moje zęby wyglądają świetnie, a zabieg był bezbolesny.

Chcę się skonsultować
Otwarty czat
1
Scan the code
Witaj👋 Jak możemy Ci pomóc?